Co nabízíme uživatelům motorových vozidel

Sedíte doma, nebo v práci, či v autě, možná na krajnici silnice a potřebujete kvalitně opravit Vaše auto u dobrého autoservisu, nebo objednat jinou službu pro Vaše auto, nebo koupit třeba náhradní díl do auta?
Mysleli jsme na Vás a vyvinuli jsme pro Vás řešení na míru.
Internetový portál ChciOpravitAuto.cz a aplikace do mobilních zařízení Chci opravit auto jsou nástroje, jejichž prostřednictvím můžete:

JEDNODUŠE VYHLEDAT

nejbližší kvalifikovaný autoservis nebo jiného našeho smluvního partnera, ať už se nacházíte kdekoli v České republice

ZJISTIT INFORMACE

o vyhledaném servisu nebo jiném našem smluvním partnerovi

SNADNO KONTAKTOVAT

vyhledaný servis nebo jiného našeho smluvního partnera přímo prostřednictvím našeho internetového portálu nebo naší aplikace pro mobilní zařízení Chci opravit auto

ZÍSKAT PRÁVNÍ GARANCI

na opravu vozidla provedenou naším smluvním servisem

 

GARANCE NA OPRAVU PROVEDENOU SMLUVNÍM AUTOSERVISEM

Jednoduché kroky pro získání právní ochrany na Vaši opravu!

  1. V případě jakékoliv opravy Vašeho vozidla si vyžádejte v servisu potvrzení o opravě, tzv. OPRAVENKU, na které je pětimístný kód.
  2. Zadejte tento kód v aplikaci Chci opravit auto (Menu - Zadat kód opravenky).
  3. Přijde Vám potvrzovací SMS o přijetí kódu a získáváte ZDARMA právní ochranu na provedenou opravu.
  4. V případě, že Vám vznikne potřeba opravu reklamovat, a poté zjistíte, že náš smluvní servis odpovědný za vadu opravy nechce uznat Vaši reklamaci své opravy, kontaktujte naši společnost s touto záležitostí.
  5. Zajistíme kontrolu kvality provedené opravy jiným naším smluvním servisem.
  6. Odpovědný smluvní servis je povinen akceptovat výsledek kontroly kvality opravy a v případě, že je v rámci kontroly objevena vada opravy, je povinen vadu opravit či jinak postupovat v souladu s právními předpisy ČR.
  7. Již samotné potvrzení o opravě zvyšuje Vaši právní jistotu, slouží jako důkaz, obsahuje podrobné údaje o servisu, o provedené opravě, o její ceně a o Vašem vozidlu.
logo-small-RUS

VYHLEDÁNÍ AUTOSERVISU

Najděte v mobilní aplikaci servis podle nejbližšího města nebo adresy, kde se nacházíte, nebo na webu servis podle nejbližšího města, značky auta, stáří a toho, zda potřebujete odtah či nikoliv.

INFORMACE O AUTOSERVISU

Seznamte se blíže se servisem a zjistěte, jaké opravy a další služby nabízí, případně jaké další užitečné informace servis pro Vás zveřejnil.

PŘÍMÉ KONTAKTOVÁNÍ AUTOSERVISU

Prostřednictvím mobilní aplikace je snadné se s vybraným servisem přes červené tlačítko VOLAT SERVIS přímo telefonicky spojit,
nebo poslat vybranému servisu zprávu s požadavkem na konkrétní termín opravy přes modré tlačítko OBJEDNAT OPRAVU umožňujicí navolit datum a hodinu opravy vozu.